Akcijas “Paēdis cilvēks-laimīgs cilvēks” noslēgums

Ierosinot šo labdarības akciju ļoti vēlējos pielikt kaut mazo pirkstiņu, lai mūsu sabiedrība kļūtu vēl par kripatiņu labāka. Lai labāk būtu ne tikai tiem, kuri saņem ziedojumus, bet, lai ikviens no mums mācītos un prastu dalīties. Būšana par cilvēku ir tas, kas ikdienas skrējienā nereti aizmirstas… un galu galā, kur tad mēs visi tā skrienam?

Akcijas mērķis bija dalīties našķos, gardumos un ikdienas pārtikas precēs ar tiem cilvēkiem, kuri šobrīd nonākuši grūtībās un galvenais mērķis (vismaz man) bija iepriecināt bērnus. Man nebija būtiski viņus redzēt dzīvē, pašai katram iedot saziedoto vai pašas sapirkto našķi, man pilnībā pietiek ar sildošo domu, ka kaut kur mazais ķipars smaida un priecājas tikai par to vien, ka uzdrīkstējos mēģināt. Tieši tāpēc aicinu uzdrīkstēties rīkoties ikvienu, kurā mīt labs nodoms vai ideja – lai padarītu labāku savu, savu mīļoto un iespējams pavisam svešu cilvēku dzīvi.

2

Ļoti lielu paldies gribu pateikt visiem eko veikaliņiem, kuri atsaucās un piedalījās šajā akcijā – bez jums tas nebūtu iespējams. Tiesa, ļoti interesanti, ka dažos atsaucība bija pilnīgi nekāda, kamēr citos bija čupa ar kastēm. Būtu teju vai interesanti veikt par šo tendenci pētījumu. 🙂 Paldies dāmām, kuras ziedoja veselas 3 (!) pilnas RIMI kastes ar gardumiem un ikdienas pārtikas precēm, paldies Lindai, kura ziedoja 200 litrus ar Popkornu, paldies Rēzeknes Mākslas koledžai (attēlā), kas ar saviem audzēkņiem izcepa piparkūku mājiņu, paldies slepenajam ārzemju rūķītim, kurš pārskaitīja naudiņu, lai es iegādātos nepieciešamo priekš bērniem, paldies OMNIVAi par atbalstu (attēlā), paldies, paldies, paldies…tā varētu turpināt vēl ilgi!

RMK ziedota piparkūku mājiņa

OMNIVA

Patiešām liels paldies visiem tiem, kuri atrada laiku, lai atnestu daļu savas sirds siltuma uz kādu no ziedošanas punktiem. Paldies arī tiem, kuri teica, ka nesīs vai vēlas nest, bet to neizdarīja, ceru, ka jūsu labā doma nekur nepazudīs un labais darbiņš tāpat tiks izdarīts vienā vai citā veidā. Tiesa, interese un solījumi par dalību patiešām bija ievērojami lielāki nekā rezultāts, taču to pieminu tikai tāpēc, lai mēs katrs atcerētos, ka svarīgi, lai mūsu darbi ir skaļāki par mūsu vārdiem! 🙂 Tas taču ir iespējams, vai ne?

Rezultātā lielākā daļa saziedoto produktu tika izdalīta maznodrošinātām (lielākoties daudzbērnu) ģimenēm sadarbībā ar Latvijas Samāriešu apvienību. Zinu, ka produkti tur ir drošās rokās un ka palīdzību saņems tie, kuriem tas nepieciešams. Bija neizsakāmi liels prieks redzēt pirmās ģimenes saņemam palīdzību.

Savukārt 200l popkorna maiss un dažnedažādi gardumi mazajiem tika nogādāti Gaujienas bērnu namā un internātpamatskolā sadarbībā ar Palīdzēsim.lv (attēlos apakšā).

FotorCreated njam3 njam

Daļa ziedojumu (no Liepājas) devās uz ģimenēm, kuras meklē palīdzību Latvijas Sarkanajā krustā, savukārt Rēzeknē gardumi tika Rēzeknes māmiņu klubam, kas apzina ģimenes, kas ir aktīvas un kurām ir 3 un vairāk mazi bērniņi.

Ir arī dažas mācības, ko vērts paturēt prātā, kas iespējams noderēs arī Tev, ja grasies kādu ideju pārvērst realitātē! Noteikti jālūdz plašāks mediju atbalsts (šobrīd bija tikai Apollo un draugiem.lv), vēlama būtu sabiedrībā populāru cilvēku iesaiste, kas vienmēr palīdz jebkuram projektam 🙂 Tāpat droši vien, lai nebūtu viss steigā, laikus jāsāk komunikācija un materiālu sagatavošana. Un pats galvenais – paļauties var un vajag galvenokārt uz sevi un saviem spēkiem – nevajag gaidīt brīnumus. 🙂 Ak, un jā, ziniet, kas bija pats grūtākais? Saņemt bildes no visām malām, šķita, ka tas ir teju neiespējami 🙂 (starp citu, dažas vēl gaidu)

Gribēju jau aicināt visus domāt labas domas, bet, nē, šoreiz gribu aicināt darīt visiem labus darbus!

Lai mums kopā izdodas!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s