Labdarības akcija: Paēdis cilvēks – Laimīgs cilvēks

baneris1          Ir vakars. Aiz loga krīt sniegpārsliņas un telpās pamazām sākas rosība. Viesu istabā stāv eglīte ar mirdzošām lampiņām un lielām bumbām, kurās bērniem patīk spoguļoties. Zem eglītes gaismā zaigo dāvanu saišķīši un bērnu sirsniņas nepacietībā dreb cerībā ieraudzīt savu kāroto dāvanu. Gaismā virmo krustnagliņu, kanēļa, štovētu kāpostu, laimes un prieka aromāts. Uz galda mirdz svecītes un tiek klāta virsū pati pārpilnība – sākot no pīrādziņiem un piparkūkām, beidzot ar bagātīgu salātu galdu un cepešiem. Pēc svētkiem parādās sarunas par to, kā nu kurš ir saēdies un… ka jāsāk vispār domāt par vasaras sezonu.
Taču uzburtā, klasiskā svētku bilde nav pašsaprotama ikvienās mājās un daļa pavada svētkus trūkumā. Jā, šie ir tie cilvēki, kuriem nav pārēšanās problēmu, jo ļoti iespējams viņiem gluži vienkārši nav, ko likt galdā. Runā, ka mīlestība iet caur vēderu un nenoliedzami – paēdis cilvēks ir vismaz nedaudz laimīgāks. Dzīves līkloči ir absolūti neparedzami un ir reizes, kad cilvēks patiesi ir nonācis grūtā brīdī, kad rokas ir nolaidušās un spēka vairs nav. Kā pateicību savai dzīvei par to, ka mums kājās, sirdīs un vēderos ir siltums, aicinu jūs piedalīties labdarības akcijā „Paēdis cilvēks-laimīgs cilvēks”.

       Akcijas ietvaros aicinu Jūs ziedot pārtiku maznodrošinātām, grūtībās nonākušām ģimenēm un bērniem, kuri lūkojas pēc sirds siltuma un kuri ar lielāko prieku gūtu daļiņu no jūsu svētkiem.

Skaidrs, ka garšīgākais ēdiens ir tas, kas gatavots ar mīlestību, tāpēc iedrošinu dalīties ar savām ievārījuma burciņām, marinētiem gurķīšiem, vīriešu zaptēm, Latgales salātiņiem, plūmju kompotiem, tomātiem želejā, piparkūkām u.c. gardumiem, kas pēc vasaras sabrūvēti. Ja pats esi ar gatavošanu „uz Jūs”, tiks augsti novērtēta arī veikalos pieejamo produktu ziedošana – sākot no graudaugiem, ievārījumiem, brokastu pārslām, beidzot ar riekstiem, konfektēm un citiem gardumiem.*

Kad esi daļu no savas sirds nolēmis ar akcijas palīdzību nodot cilvēkam, kuram tas patiesi ir nepieciešams, dodies uz kādu no šiem punktiem un meklē ziedojumu kārbu (atbilstoši darba laikam!):
Rīgā:
LU Ekonomikas un Vadības fakultāte, Aspazijas bulvārī 5
Viridi Eko Veikals, Strēlnieku iela 1a
Dabas Stacija, Lāčplēša iela 17

Ārpus Rīgas:
Veikals „Zaļais”, Atbrīvošanas aleja 95c, Rēzekne
Veikals „SekoEko”, Rīgas ielā 37, Valmierā
Veikals „dbdaba”, Raiņā iela 17, Jelgava
Veikals „Elza”, Zāļu iela 31, Liepāja
LABDARIBA2

Laipni aicināti piedalīties ir arī uzņēmumi, kuri vēlas iepriecināt citus un izdarīt patiešām labu darbu. Tādā gadījumā, lūdzu, sazināties ar e-pasta palīdzību – paediscilveks@gmail.com
*Vienīgais lūgums, lai pārtikai ir vismaz mēnesi ilgs derīguma termiņš un nav nepieciešams ledusskapis.

Idejas ziedojumiem:

Gardi ievārījumi, sulīgi kompoti, „vīriešu zaptes”, ar mīlestību marinēti gurķīši, smaržīgas piparkūkas, trifeles, rieksti, dažādi konservi (medījumu gaļa, tuncis u.c.), graudaugi, brokastu pārslas, šokolādes batoniņi, biezenīši, konservēti augļi utt. un tā joprojām – viss, ko varat iedomāties likt svētku galdā vai ar ko iepriecināt bērnu sirsniņas!

Sasildīsim sirdis un vēderus tiem, kuri to visvairāk gaida!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s